Navigace [přeskoč navigaci][nahoru]


Tradiční akce

Mistrovství ČR v mažoretkovém sportuMistrovství ČR v mažoretkovém sportu
Jedná se největší evropskou soutěž mažoretek, při níž se představí soutěžící, skupiny, sóloformace z celé Moravy. MČR je současně kvalifikací na Mistrovství Evropy IMA.
Bělotínské hody a den obceBělotínské hody a den obce
Na jaře kolem svátku sv. Jiří (24.4.), patrona zdejšího kostela, se v Bělotíně slaví hody.
Pivní slavnostiPivní slavnosti
Červen je v Bělotíně svátkem příznivců zlatavého moku, ale hlavně příležitostí se dobře pobavit a zasportovat si v těch nejrozmanitějších disciplinách.
Bělotínský týden zpěvuBělotínský týden zpěvu
Srpen každoročně přiláká do Bělotína zpěváky a hudebníky z blízkého i vzdáleného okolí a v poslední době vlastně z celé Evropy. Po celý týden se baví, vyměňují si zkušenosti a zpívají, aby své umění předvedli veřejnosti ve společném závěrečném koncertu.
Valentův hudební podzimValentův hudební podzim
Listopadový Valentův hudební podzim patří tradičně vážné hudbě ve všech podobách. Do Bělotína se sjedou hudební tělesa za účelem zábavy, výměny zkušeností, ale především sem přijedou soutěžit.
Setkání barevných obcíSetkání barevných obcí
V roce 2000 proběhl z iniciativy obce 0. ročník „Srazu barevných“. Členové TJ se ochotně ujali pořádání této akce a dodnes se na její organizaci i účasti podílejí.

[nahoru]Prohlášení o přístupnosti | Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule