Navigace [přeskoč navigaci][nahoru]


7.5.2023 Májový výlet - kolo, moto, bus

7.5.2023 Májový výlet - kolo, moto, bus

V neděli 7.5.2023 obec Bělotín společně se sokolíky uspořádala výlet do Fulneku. Rozdělili jsme se na tři skupiny podle dopravních prostředků - autobus, motocykl, kolo. 

Vyjeli jsme všichni v 8:15, aby autobusová skupina stihla mši ve Fulneku v kostele Nejsvětější Trojice v 9:00, a kdo nechtěl na mši si pohodlně mohl projít město navštívit Památník J.A.Komenského, Síň slávy Petry Kvitové nebo jen tak ochutnat kávu a něco na zub v místních kavárnách a po mši absolvovat prohlídku místního barokního chrámu i s přilehlou Rajskou zahradou.

Motocyklistům a kolařům klima příliš nepřálo, ale i tak dokázali, že počasí je nemůže zastavit a přes lehký deštík postupně dorazili do Fulneku.

Po krátkém odpočinku cyklisty čekala nejtěžší část výjezdu - přejezd ke přehradě Kletné, kde už čekaly zbylé dvě skupiny s občerstvením a vynikajícími klobáskami z obecního pašíka, které připravili naši myslivci pod vedením Zdeňka Šustala a s připravenou slivovičkou na zahřátí.

Po společném odpočinku v příjemné atmosféře Western klubu v Kletné, jsme nastoupili do autobusu nebo na své motorové i bezmotorové stroje a vydali se směr Bělotín.

Autobus zastavil ještě na panoramatické výhledy na rozhledně v Blahutovicích, ale této kratochvíli nedělní odpoledne příliš nepřálo a tak zbytek pokračoval do Bělotína a zastavil se raději v hospůdce U hřiště ve Vražném.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a těšíme se na další společnou akci.

Majovy vylet4Majovy vylet3Majovy vylet1


[nahoru]Prohlášení o přístupnosti | Copyright 1998-2023 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule