Navigace [přeskoč navigaci][nahoru]


Zprávy z Fulneku

Září 2002

FULNEK - Pro stotisícovou půjčku svému synovi hlasoval zastupitel Jan Blaheta. Učinil tak, když zastupitelstvo města schvalovalo půjčky z Fondu města v rámci programu poskytování státních půjček na opravy a modernizaci bytů a obytných domů.

FULNEK - O dvacet tisíc dražší bude mít svůj byt Štefan Poboček z Fulneku. Nekoupil ho totiž, když mu ho zastupitelé před několika lety přiklepli za něco přes šedesát tisíc. Teď mu ho na jeho žádost přiklepli podruhé, tentokrát za víc než osmdesát tisíc.

FULNEK - Dvě celodřevěná Boží muka, která opravil nebo znovuinstaloval na historických místech zdravotně postižený Stanislav Šmeidler, budou spolu s obnoveným křížem vysvěcena v neděli 22. září ve 14 hodin v místní části Děrné.

FULNEK - Rozhořčeni byli tři muži z Fulnecka kvůli tomu, že dostali zaplaceno jen pět hodin místo osmi, když se po polední přestávce nevrátili na pracoviště. Podle jednoho z nich by se jim to v minulém režimu nestalo.

Vladimír Kostiha, Fulnecký zpravodaj

fulnoviny@tiscali.cz
Tel: 0604 66 72 88
Tel: 0656 770 874

DALŠÍ INFORMACE: Fulnek
Zveřejněno 05.09.2002 v 11:55 hodin

[nahoru]Prohlášení o přístupnosti | Copyright 1998-2021 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule