Navigace [přeskoč navigaci][nahoru]


Revitalizace centra obce Bělotín (2. etapa)

Projekt, podpořený z ROP SM je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Partner pro váš rozvoj.
Publicita projektu je řešena vyvěšením banneru v místě stavby (budova čp. 100) po celou dobu realizace projektu.
Publicita projektu je řešena vyvěšením banneru v místě stavby (budova čp. 100) po celou dobu realizace projektu.

. .

Obec Bělotín požadala o dotaci cca 5,7 mil. Kč na pokračování revitalizace centra obce.

Předmětem projektu je dokončení komplexní revitalizace centra obce Bělotín. Realizace této druhé etapy spočívá v řešení veřejných prostranství v obci Bělotín. Jedná se o území, kde se nachází veškerá občanská vybavenost, služby a zároveň příznivě podporuje podmínky pro podnikání. Projektem nejen obnovíme stávající, ale i vybudujeme nové místní komunikace a chodníky, které budou upraveny i pro tělesně postižené. Druhá etapa revitalizace je rozdělena na více částí. Jedná se o vybudování tří autobusových zálivů v centru obce a na odbočce na Nejdek, pěti chodníků od kulturního domu až po zastávku Nejdecké rozcestí, jejichž součásti jsou terénní schody ke kostelu, ale i mostku přes Bělotínský potok. Důležitou součástí dokončení revitalizace veřejného prostranství je také parkoviště u hřiště. Vše je doplněno veřejným osvětlením a zelení. Celkovou revitalizací centra obce se zvýší kvalita života obyvatel, a zároveň se zajistí jejich dostatečná bezpečnost při pohybu v této části obce.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava. Partner pro váš rozvoj.

. .

Po dokončení projetu bude v místě realizace osazena trvalá pamětní deska
Po dokončení projetu bude v místě realizace osazena trvalá pamětní deska

. .

. .

DALŠÍ INFORMACE: Obecní úřad Bělotín
Zveřejněno 01.01.2016 v 13:23 hodin

[nahoru]Prohlášení o přístupnosti | Copyright 1998-2020 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule