07.05.2026 Pietní akt k ukončení 2. světové války v Bělotíně
Ve čtvrtek 7.5.2026, tedy v den, kdy byl osvobozen Bělotín, jsme si připomněli nutnost věnovat míru velkou pozornost - není samozřejmostí. Poděkování patří naší armádě, hasičům, učitelům, ale i žákům, kteří připomněli dějinnou událost.
Datum poslední aktualizace: 11. 5. 2026 15:44








