Letos budeme opět soutěžit
Bělotín se bude za dobu existence soutěže účastnit po deváté (měli jsme tu odvahu a přihlásili se již do 1. ročníku). Hodnotitelská komise navštíví naši obec ve středu 3. června v čase od 8:00-10:00 hodin.
Letošní zájem o soutěž je opravdu velký. V Olomouckém kraji bude soutěžit celkem 24 obcí (nejvíce v Ústeckém kraji 28).
Čím se chceme ucházet o přízeň poroty?
Zde je trasa:
Rozvodí, myslivecký klub (U Žida) s mysliveckým kroužkem, KD s informacemi a našimi seniory, OÚ s povinnými dokumenty, MŠ na faře se zemědělským muzeem, ZŠ s pěveckým sborem, ZUŠ a sportovišti dále kolem hasičů, obřadní síně a kostela do sběrného dvora, pak navštívíme Nejdek novou hasičskou zbrojnici – ukážeme snad i nové auto a do Lučic do Sadů pana Kozáka. Rozloučíme se mladými rybáři na tůních pod obcí.
Budete – li mít čas přijďte svou účastí kdekoliv po trase naše zápolení podpořit.








