Navigace [přeskoč navigaci][nahoru]


Konstantinovy Lázně a.s. [ Lázeňské zařízení ]

Konstantinovy Lázně leží ukryty uprostřed lesů v nadmořské výšce 520 m v bezprostřední blízkosti hranic mezi Českou republikou a Bavorskem vedle světově známého lázeňského trojúhelníku Karlovy Vary - Mariánské Lázně - Františkovy Lázně v jedné z ekologicky nejčistších oblastí České republiky.

Konstantinovy Lázně Vám nabízejí léčení i dovolenou po celý rok. Svůj pobyt strávíte v krásné neporušené přírodě a v čistém ovzduší. Účinná léčba vedená zkušenými lékaři je založena na využívání bohatých přírodních léčebných zdrojů. Konstantinovy Lázně jsou zaměřeny na rehabilitaci stavů po infarktech myokardu, po operacích kardiovaskulárního systému, na léčbu a prevenci kardiovaskulárních onemocnění. Dalšími léčenými nemocemi v Konstantinových Lázních jsou choroby pohybového ústrojí, výměny látkové, dýchacího ústrojí a další civilizační choroby.

Zajímavé okolí plné historických památek a přírodních zajímavostí vybízí k procházkám, k cykloturistickým výletům, či k projížďkám v koňském sedle.
Věříme, že se Vám v Konstantinových Lázních bude líbit, přejeme Vám pobyt plný klidu a pohody, příjemné léčení či dovolenou i přátelskou společnost.

KONTAKTNÍ ADRESA:

Konstantinovy Lázně a.s.
Konstantinovy Lázně
349 52 Konstantinovy Lázně
Česko (CZ)
tel: (+420) 374 615 111
fax: (+420) 374 625 550

UMÍSTĚNÍ


AKTUALIZACE: uživatel č. 685 org. 2, 24.03.2005 v 08:35 hodin

[nahoru]Prohlášení o přístupnosti | Copyright 1998-2022 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule