Navigace [přeskoč navigaci][nahoru]


Správa a samospráva obce Bělotín

Obecní úřad Bělotín
Obecní úřad Bělotín sídlí spolu s Poštou Bělotín v budově čp. 151 v centru obce. Kliknutím na odkaz se zobrazí kontaktní adresa, provozní doba a další detaily. Formuláře, OZV a další dokumenty najdete také v menu Úřední deska, sdělení OÚ v menu Aktuality.
Starosta obce Bělotín
Mgr. Eduarda Kavalu zvolilo do funkce uvolněného starosty zastupitelstvo obce v souladu s čl. 84, odst. 1 zákona 128/2000 Sb. (zákon o obcích) svým usnesením z 9.11.2010. Úřad zastává od r. 1990. Současně je předsedou Spolku pro obnovu venkova.
Zastupitelstvo obce Bělotín
Zastupitelstvo obce Bělotín tvoří 11 volených zástupců. Zastupitelstvo se řídí zejména hl. IV. zákona č. 302/1992 Sb., díl 1. a 2. ve znění pozdějších předpisů (zákon o obcích).
Výbory zastupitelstva obce
Zastupitelstvo obce Bělotín zřizuje výbory finanční a kontrolní. Složení a činnost výborů v detailu.
Výsledky voleb do zastupitelských orgánů obcí 2014
Zápis o konečných výsledcích voleb do zastupitelských orgánů obce, konaných 10.10. - 11.10.2014, podle údajů ČSÚ.
Povinně zveřejňované údaje
Zde naleznete informace o obci a obecním úřadu, povinně zveřejňované podle zákona 106/1999 Sb. O poskytování informací ve znění pozdějších předpisů, podle standardu informatizace veřejné správy.
Škola a školka
Obec Bělotín je zřizovatelem Základní a mateřské školy Bělotín, příspěvkové organizace. Kliknutím na odkaz vstoupíte do stránky o škole, vlastní stránky školy naleznete pod odkazem Další informace.


[nahoru]Copyright 1998-2018 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule